top of page
Desktop - 2.png

Language

Flag_of_Poland.svg.png
product.png

JetStream VS

Stwórz idealne środowisko analizy danych

JetStreamVS dashboard
Rectangle 2.png

Analiza danych, która działa na Twój sposób.

Group 180.png

Zarządzanie przepustowością

Umożliwia zarządzanie zużyciem przepustowości poprzez wybór czasu, danych i rozdzielczości przesyłanego strumieniowo wideo

Group 183.png

Nadmierność

AVATAR zapewnia dodatkową redundancję, przechowując wideo lokalnie w przypadku utraty połączenia z Internetem i przesyłając je do chmury po przywróceniu połączenia.

Group 181.png

Natywny system VMS w chmurze

Zaprojektowany do działania w chmurze jako usługa zarządzana. Platforma jest wdrażana w chmurze, a nasze autorskie oprogramowanie (AVATAR) jest instalowane na krawędzi u klienta.

Group.png

Elastyczność

Umożliwia elastyczne opcje przechowywania wideo (na brzegu lub w chmurze), konfigurowalne harmonogramy przesyłania strumieniowego i zdalne oglądanie z dowolnego urządzenia. W każdej chwili.

storage2 1.png

Zarządzanie pamięcią masową

Umożliwia wybranie danych, które mają być przechowywane na brzegu sieci, a które w chmurze. Pozwala przenieść obciążenie pamięci masowej do chmury zamiast kupować dodatkowy sprzęt do przechowywania wideo.

opex.png

OpEx

Przejście z wersji premium na chmurę pozwala wykorzystać budżet OPEX i zaoszczędzić nakłady inwestycyjne. VSaaS stanie się częścią Twojego budżetu operacyjnego i utrzymania.

Rectangle 80.png

Prosta Architektura

JetStream Flow Chart 10.png
Desktop - 5.png

Inteligentniejsze widżety.
Układy dynamiczne.

Skorzystaj z potężnych, ale znanych narzędzi, aby stworzyć najlepszy przepływ pracy w zakresie nadzoru. Użyj potężnych widżetów, aby wykładniczo zwiększyć świadomość w swoich witrynach.

Group 358.png
Group 359.png
Group 360.png
Rectangle 2w.png
Desktop - 5.png

Zaawansowana Analityka

Dzięki mocy inteligentnych analiz nigdy nie będziesz musiał się martwić, że przeoczysz jakiś szczegół.

Group 175.png
The-Best-Surveillance-Solutions.jpeg

THE BEST SURVEILLANCE SOLUTION AVAILABLE

VideoNext creates custom security for your unique needs. Find out how we can help you to protect what is valuable to you today.

bottom of page